Pár slov o nás

O spoločnosti GemerTech s.r.o.

Náš tím sa začal zaoberať predajom postrekovačov už v roku 2011. Vďaka širokému záberu pôsobnosti sa malá firma modifikovala na súčasnú podobu.  Spoločnosť GemerTech s.r.o. so sídlom v Rimavskej Sobote vznikla v roku 2017.  Na požiadavky zákazníkov naša firma reaguje rozšírenou ponukou tovaru a služieb. Ďalej zabezpečujeme testovanie postrekovačov, servis a predaj náhradných dielov, prestavby postrekovačov.

Od roku 2018 spolupracujeme s certifikovanou firmou AKP spol.s.r.o., so sídlom v Brne, ktorá sa špecializuje na aplikačnú techniku pre priemysel a poľnohospodárstvo. Je autorizovaným zástupcom spoločnosti Mazzotti samochodných postrekovačov na českom a slovenskom trhu..

Každým dňom sa snažíme naším zákazníkom priniesť tú najlepšiu kvalitu za najlepšie ceny na trhu. Veríme, že vás naša poctivá práca presvedčí o využití našich služieb. Tešíme sa na spoluprácu.

Portfólio strojov a služieb

  • Postrekovače – Samochodné, ťahané a nesené značiek Amazone a Mazzotti
  • Testovanie a špeciálne úpravy postrekovačov
  • Predaj náhradných dielov
  • Servis, služby a poradenstvo
  • Sprostredkovanie a predaj použitej poľnohospodárskej techniky

Inovácie

Zúčastňujeme sa rôznych školení a výstav na území SR a ČR. Medzi najvýznamnejšie výstavy patria Agrosalón v Nitre, Deň poľa a TechAgro v Brne.

Kvalita

Odbornosť

Partneri